Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
08.05 00:58 - В МАГИЯТА СИ ВЯРВАЩ
Автор: missana Категория: Поезия   
Прочетен: 694 Коментари: 4 Гласове:
3

Последна промяна: 08.05 01:00

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
Със ярка светлина ме задушаваш,
отровен и двулик - неведом Май...

С нещастията твои ми внушаваш,

че светлината никога не носи рай.

Че Бог, чедата свои бързо изоставя

на попрището жизнено дори в разцвет.

Внезапно праща дявол чер да ги избави

от вяра сляпа в божия късмет. 

Със ярка светлина ме задушаваш,

отровен и двулик - неведом Май.
Проклинам те, в магията си вярващ:
навеки слей се с тъмния безкрай!




Гласувай:
3



Следващ постинг
Предишен постинг

1. zemja - Отровен и двулик!
08.05 04:04
Какво ли се е случило през м. Май, за да предизвика това проклятие?!
Моля се тези тъмни мисли да не се материализират...
Нека да е слънчев Май – месец на възкъсващата Природа!
цитирай
2. missana - Благодаря ти за този позитивизъм, Земя!
08.05 07:03
zemja написа:
Отровен и двулик!
Какво ли се е случило през м. Май, за да предизвика това проклятие?!
Моля се тези тъмни мисли да не се материализират...
Нека да е слънчев Май – месец на възкъсващата Природа!

цитирай
3. rosiela - Младене,
08.05 08:46
и в изпитанията има смисъл, карма или нещо, което не знаем.
Бъди и пиши прекрасните си стихове.
цитирай
4. missana - Права си, Роси. Сърдечно ти благодаря!
08.05 17:53
rosiela написа:
Младене,
и в изпитанията има смисъл, карма или нещо, което не знаем.
Бъди и пиши прекрасните си стихове.

цитирай
Търсене

За този блог
Автор: missana
Категория: Поезия
Прочетен: 6671776
Постинги: 3641
Коментари: 23405
Гласове: 3652
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930