Постинг
12.04 23:27 -
ИВАНЧО ПИТА
Автор: missana
Категория: Поезия
Прочетен: 912 Коментари: 12 Гласове:
Последна промяна: 13.04 15:08
Прочетен: 912 Коментари: 12 Гласове:
3
Последна промяна: 13.04 15:08
Иванчо: Тате, как е правилно да се каже: "Стана курбАн или стана кОрбан"?
Бащата: "Стана кОрбан".
Иванчо: А защо, тате?
Бащата: За да се римува с Орбан!
Бащата: "Стана кОрбан".
Иванчо: А защо, тате?
Бащата: За да се римува с Орбан!
Cabaret - "Money" - Liza Minne...
ПБ трябва да направи стабилен план за ре...
НАШИЯТ НЕПОВТОРИМ ДИРЕКТОР НА НИМ АТАНАС...
ПБ трябва да направи стабилен план за ре...
НАШИЯТ НЕПОВТОРИМ ДИРЕКТОР НА НИМ АТАНАС...
Ти ли не знаеш, че и курбан, и корбан, се римува с Орбан, ако ударението на Орбан е на последната сричка.
цитирай....и с Путинов боздуган!
цитирай
3.
missana -
Крумчо, тук не римите са важни, а това че го набиха на Орбан м/у краката и на Путин отзад!
13.04 09:39
13.04 09:39
krumbelosvet написа:
Драги поете,
Ти ли не знаеш, че и курбан, и корбан, се римува с Орбан, ако ударението на Орбан е на последната сричка.
Ти ли не знаеш, че и курбан, и корбан, се римува с Орбан, ако ударението на Орбан е на последната сричка.
Ха честито!!!
rosiela написа:
Ха-ха-ха-ха....
....и с Путинов боздуган!
....и с Путинов боздуган!
Радост голяма! Орбан и Пут(к)ин отиват в канализацията!
му го намадяри мъжката :)! До мадярите!
цитирай
6.
vencivaleri1951 -
Идеята е сполучлива , но "кОрбан" е ставал например Чърчил и още сериозни имена оставили
13.04 10:35
13.04 10:35
следа в световната история Фактът че цял свят наблюдаваше тези избори показва и значението на Орбан, както и изхабяването във властта-недоволните са винаги повече, след известен период, а смесеният вариант на избори който имаме в Унгария предполага сериозни мнозинства , каквито популярните на момента партии правят
За теб не би трябвало да буди съмнение, че подобна изборна система у нас на 19 април би разстреляла Борисов, до колкото чисто партийната го оставя в играта-теоритично може и властта да му донесе дори, макар и само в аритметична коалиция.
Важното е друго -кой е новият лидер на Унгария Човек на Орбан някога, женен за негов министър, внук на президент на Унгария и поддръжник на Орбан
Географски Унгария е там където беше и при Орбан , в Закарпатието проблемът с унгарското малцинство не е решен, а и Мадьяр е много далеч от либералния модел, който изповядат правителствата на водещите страни в Европа , а и Острова Аз не мисля че политиката на Орбан ще се промени значимо без Орбан
Същото ще се случи и на нашите избори-Борисов ще бъде бит осезателно и то със същата организация както и в унгария--тик ток и социалните мрежи и разпознаваем лидер. В унгария ще има обаче по малко промени отколкото в България , защото лидерите са много различни В унгария по младия избута по стария и изхабив се лидер-иначе са от един прайд-младите лъвове гонят старите и им взимат лъвиците .
В нас е много различно
-професионално, Радев е летец, Борисов милиционер и полицай. Радев е генерал минал през всички звена и минал през избора на Военен съвет, Борисов назначен от човека на който беше охрана /Симеон/ Радев е много добре образован офицер, Борисов е далеч от това
И ако Унгарсите избори вълнуваха цял свят, то нашите ще минат незабелязано, защото Радев е нов, а Борисов "лоша компания " за всеки
цитирайЗа теб не би трябвало да буди съмнение, че подобна изборна система у нас на 19 април би разстреляла Борисов, до колкото чисто партийната го оставя в играта-теоритично може и властта да му донесе дори, макар и само в аритметична коалиция.
Важното е друго -кой е новият лидер на Унгария Човек на Орбан някога, женен за негов министър, внук на президент на Унгария и поддръжник на Орбан
Географски Унгария е там където беше и при Орбан , в Закарпатието проблемът с унгарското малцинство не е решен, а и Мадьяр е много далеч от либералния модел, който изповядат правителствата на водещите страни в Европа , а и Острова Аз не мисля че политиката на Орбан ще се промени значимо без Орбан
Същото ще се случи и на нашите избори-Борисов ще бъде бит осезателно и то със същата организация както и в унгария--тик ток и социалните мрежи и разпознаваем лидер. В унгария ще има обаче по малко промени отколкото в България , защото лидерите са много различни В унгария по младия избута по стария и изхабив се лидер-иначе са от един прайд-младите лъвове гонят старите и им взимат лъвиците .
В нас е много различно
-професионално, Радев е летец, Борисов милиционер и полицай. Радев е генерал минал през всички звена и минал през избора на Военен съвет, Борисов назначен от човека на който беше охрана /Симеон/ Радев е много добре образован офицер, Борисов е далеч от това
И ако Унгарсите избори вълнуваха цял свят, то нашите ще минат незабелязано, защото Радев е нов, а Борисов "лоша компания " за всеки
dobrodan написа:
Мадяр
му го намадяри мъжката :)! До мадярите!
му го намадяри мъжката :)! До мадярите!
Благодаря ти за изчерпателния коментар. Бог да пази теб и семейството ти!
цитирайПадна Орбан. Следва Путин. А зелето се вкисва и ще отрови Рус. Хрус хрус боксус.
цитирайИ дълбок смисъл в казаното!
Благословена Светла седмица!
цитирайБлагословена Светла седмица!
krumbelosvet написа:
Голема радос
Падна Орбан. Следва Путин. А зелето се вкисва и ще отрови Рус. Хрус хрус боксус.
Падна Орбан. Следва Путин. А зелето се вкисва и ще отрови Рус. Хрус хрус боксус.
Няма БСП. Честито!
zemja написа:
Заигравка с римите...
И дълбок смисъл в казаното!
Благословена Светла седмица!
И дълбок смисъл в казаното!
Благословена Светла седмица!
Търсене
