Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
07.06.2025 21:52 - ВЯРВАМ В УТРОТО
Автор: missana Категория: Поезия   
Прочетен: 1065 Коментари: 4 Гласове:
2


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Вярвам в утрото, което няма да настъпи...
В нищото разтваря се и този ден.
В залеза отлитат пеперуди -
най-погубеният е спасен!
Протегни ръката си към мене,
нека съм несбъднат хиромант,
нека да съм непосилно твое бреме,
на дланта ми ти си диамант.
Чувам песента на ветровете.
Урагани пеят я във хор.
Слънцето забравило да свети,
светлината си осъжда на затвор.
И дъждът поръсва косо
нашите несбъднати тела,
жертва на безбройните въпроси,
на магьосница от приказката зла.
Тъжният ти лик сега съглеждам,
скрит в сърцето от безсмъртния Кошчей.
Той изгрява - слънце върху бездна
и нечуто казва ми - здравей!




Гласувай:
2



Следващ постинг
Предишен постинг

1. rosiela - Младене,
07.06.2025 22:22
НЯМАМ ДУМИ.
цитирай
2. missana - Сърдечно ти благодаря, Роси!
07.06.2025 23:13
rosiela написа:
Младене,
НЯМАМ ДУМИ.


Днес е черешова Задушница. Бог да прости нашите ближни!
цитирай
3. zemja - "Слънце върху бездна"!
08.06.2025 01:58
Магично красив образ на мечтаната любима, незасегната от Злото!
Такава любов може да те накара да повярваш дори и в невъзможните неща:
"Вярвам в утрото, което няма да изгрее"!
Да бъде Любов, Мисана!
цитирай
4. missana - Благодаря ти за прекрасния коментар, Земя! Да имаш вълшебна неделя и нова седмица!
08.06.2025 08:55
zemja написа:
"Слънце върху бездна"!
Магично красив образ на мечтаната любима, незасегната от Злото!
Такава любов може да те накара да повярваш дори и в невъзможните неща:
"Вярвам в утрото, което няма да изгрее"!
Да бъде Любов, Мисана!

цитирай
Търсене

За този блог
Автор: missana
Категория: Поезия
Прочетен: 6662684
Постинги: 3636
Коментари: 23380
Гласове: 3652
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930